TALENTY I PREDYSPOZYCJE – BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CZY PRZEKLEŃSTWO

Wywiad z Agnieszką Papaj – Żołyńską

Mówi się, że praca freelancera to idealne zajęcie dla mam. Można jednocześnie być w domu z dzieckiem oraz pracować. Z drugiej strony ktoś może się zastanawiać, jakiej jakości jest ta praca i jak wygląda ta opieka. Jeśli masz wszystko perfekcyjnie zorganizowane, Twój dzień może być naprawdę idealny. Jakie cechy wspomagają to planowanie i czy perfekcjonizm i produktywność pomagają „na freelansie”. O to zapytałam mojego gościa Agnieszkę Papaj-Żołyńską.

Dzisiejszy odcinek z pewnością zaciekawi mamy, interesujące się pracą z domu. Dla mnie osobiście jest on bardzo pouczający, ponieważ jest kolejnym odcinkiem z serii o produktywności. A ta produktywność ma wiele oblicz, jak się okazuje. Czy można jej się wyuczyć, czy może jednak talenty, które posiadamy, wspierają jej rozwój? O to i wiele innych rzeczy pytam dziś mojego gościa, Agnieszkę Papaj-Żołyńską, tłumacza j. rosyjskiego, wirtualną asystentkę, właścicielkę marki Wing Person. Agnieszka od kilku miesięcy pracuje jako samodzielny freelancer, łącząc tak wiele ról, które mamy w życiu. Jak sobie z tym radzi? Przekonajmy się.

Posłuchaj:

Z tego podcastu dowiesz się:

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie posłuchaj tego odcinka. Będzie mi też bardzo miło, jeśli podasz go dalej!

Trzymaj się ciepło i bezpiecznie!

Karolina


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ