BLOG2019-10-03T01:26:41+02:00

ROZWIĄZANIE WSPÓŁPRACY, KTÓRA CI NIE SŁUŻY

Jak rozwiązać umowę o współpracy i czy w ogóle to robić, kiedy rozpaczliwie potrzebujesz pieniędzy? Czy trudne współprace hartują? Czy może jednak utrudniają znalezienie nowych? Sprawdź, jakie masz opcje.

ILE CZASU POTRZEBA, BY FIRMA ODNIOSŁA SUKCES

"Chcę pracować 4 godziny dziennie przez maksymalnie 4 dni w tygodniu" – czy z takim postulatem Twoja firma jest w stanie odnieść spektakularny sukces? Zapraszam do posłuchania...

SZTUKA ODPUSZCZANIA GDY PROWADZISZ FIRMĘ

Trzy lata pisania książki, długie miesiące nagrywania kursu online, wielotygodniowe budowanie marki w sieci i... zero efektów. W dzisiejszym odcinku podcastu opowiem Ci kilka słów o sztuce odpuszczania. Dlaczego nie warto się samobiczować. Zapraszam serdecznie!

JAK WYBRAĆ PROGRAM KSIĘGOWY

Papierowa książka przychodów i rozchodów? To przeżytek! Czym ją zastąpić? Jakie masz możliwości? Jakie udogodnienia oferują programy księgowe? Zapraszam na podcast!

CO MI PRZESZKADZA W BIZNESIE ONLINE

Prowadzisz firmę online i mogę się założyć o każde pieniądze świata, że jest w niej coś, co Cię irytuje. Czego można nie lubić w pracy zdalnej i budowaniu biznesu w sieci? Sprawdź!

KOCHAM MOJĄ FIRMĘ, ALE GDZIE SĄ PIENIĄDZE?

Uwielbiasz swoją firmę i momentami rzeczywiście zapominasz, że to Twoja praca? Niestety rzeczywistość brutalnie o sobie przypomina, kiedy zaglądasz na konto… Co przeszkadza Ci zarabiać na tym, co lubisz robić najbardziej?

UKRYTE KOSZTY BUDOWANIA MARKI OSOBISTEJ

Jak dobrze zbudować markę osobistą, by po kilku latach nie czuć przytłoczenia i wypalenia? Marka osobista to trend, który ma się świetnie od lat. Sprawdź, jak ją zbudować mądrze.

Tytuł

Przejdź do góry