ZESPÓŁ PRETTY WELL DONE

Podstawowy trzon zespołu Pretty Well Done tworzą trzy ambitne kobiety o ciętym języku i stalowych nerwach, które puszczają im tylko czasem*. Nigdy jednak nie dadzą Ci tego odczuć i możesz być pewien, że staną na głowie, by zadania dla Twojej firmy zostały wykonane na najwyższym poziomie.

Ich motto brzmi: Nie ma rzeczy niemożliwych, na cuda po prostu trzeba czasem chwilę poczekać.

Jednego możesz być pewien — jeśli oddasz się w ręce zespołu Pretty Well Done, Twoja firma nie będzie mogła opędzić się od klientów.

* A gdy się tak dzieje, z wdziękiem rzucają przekleństwa zaklęcia po angielsku, niemiecku, rosyjsku i… po łacinie!

Karolina Brzuchalska

Gina Szelejewska

Agnieszka Papaj-Żołyńska

Na co dzień wspiera odważne i przedsiębiorcze kobiety w budowaniu silnych marek w sieci. Pokazuje, jak przejść z etatu na własną działalność, jak założyć firmę i działać skutecznie, by po 2 latach nie odwieszać marzeń na kołek.

Jej misją jest wspierać ambitne kobiety w ich marzeniach o biznesowej wolności.

Aby wiedzieć, jak to robić sama przeszła tę drogę. Dwukrotnie.

Kilka lat temu założyła Agencję Wirtualnego Wsparcia Pretty Well Done, by dać przedsiębiorcom to, czego ich firmy potrzebują w sieci — najwyższej jakości obsługę firm w formie zdalnej, co pozwala z jednej strony zaoszczędzić pieniądze, z drugiej daje wręcz nieograniczone możliwości rozwoju.

Według talentów Gallupa zorganizowana do bólu i nieustępliwa w dążeniu do celu. Swojego lub klientów. Starczy, że powiesz, co chcesz osiągnąć, a poprowadzi Cię poprzez meandry online’u z pewnością godną najlepszego przewodnika.

Wprowadza do firm porządek i ład, ogarnia chaos, a jako PR-owiec z wykształcenia sprawia, że Twoja firma nie tylko jest zarejestrowana w sieci, ale naprawdę zaczyna tu żyć.

Wraz z zespołem sprawi, że staniesz się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży.

Na co dzień ogarnia wszystko to, co tylko może i musi być ogarnięte: życie, dzieci, psy, a ostatnio nawet i myszy. Ale spokojnie – wszelkie działania w onlajnie też.

Filolożka klasyczna z wykształcenia, zupełnie jak J.K. Rowling. Przypadek? Tak.

Uwielbia śledzić literówki, nieistniejące spacje po przecinkach i zagubione kropki.

Zafascynowana literackimi i serialowymi kryminałami zgłębia tajniki białego wywiadu oraz skutecznego researchu w sieci.

Wirtualną asystę ma we krwi. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w pracy zdalnej doskonale odnajduje się w świecie online: współpracuje przy projektach IT oraz ze start-upami (introwertyczni programiści nie są jej straszni), testuje oprogramowanie i aplikacje, obsługuje WordPressa i inne CMS-y, redaguje teksty, pisze newslettery, wykonuje transkrypcje, opiekuje się soszialami.

Wielbicielka slow life i slow road, choć sama nie jest w ogóle slow. Non stop podpięta do sieci — no, chyba że akurat drepcze po lesie, który ubóstwia, to wtedy podpięta do swojego Nikona, którego również ubóstwia. Zawsze ciekawa tego, co czai się za następnym zakrętem.

Dosłownie i w przenośni.

Miłośniczka instrukcji, procedur i zadawania pytań. Lubi gmerać w szczegółach, testować fonty i tworzyć projekty wizualne. Innymi słowy, ogarnia Canvę.

Serce zostawiła na Arbacie, rozum na dnie Morza Bałtyckiego. Przez miłość do języków i własnego ekspresu do kawy porzuciła etat na rzecz zgłębiania tajników przekładów literackich i wirtualnej asysty.

Jak na rasową dziennikarkę przystało, umie włączyć kamerę i wyłączyć mikrofon (i odwrotnie). Uzależniona od firmowych słuchawek namiętnie montuje po nocach. Głównie podcasty.

Mówi i myśli w języku Puszkina, a w wolnych chwilach czytuje rosyjskie romanse (w oryginale).

Uwielbia przygody, zwłaszcza te, które przeżywa za nią ktoś inny. Kiedyś nauczy się latać na miotle albo przynajmniej wsiądzie do samolotu. Podobno potrafi wydłużać dobę, aczkolwiek na razie tylko swoją.

Specjalizacja

Specjalizacja

Specjalizacja

✔ Zarządzanie projektami

✔ Public relations

✔ Content marketing

✔ Copywriting

✔ Strategia marketingowa

✔ Research

✔ Transkrypcje

✔ Korekta tekstów

✔ Media społecznościowe

✔ Content marketing

✔ Montaż podcastów

✔ Transkrypcje

✔ Tłumaczenia PL/RU

✔ Media społecznościowe

✔ Grafiki

WSPÓŁPRACUJEMY Z

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przedsiębiorcy działający online, potrzebują wsparcia wielu specjalistów, dlaczego w naszej bazie podwykonawców znajdują się specjaliści z wielu branż m.in.:

🌀strateg marki,

🌀składacze książek, tekstów i e-booków,

🌀redaktorzy,

🌀graficy,

🌀specjalista ds. reklamy,

🌀specjalista ds. SEO/SEM,

🌀tłumacze,

🌀twórcy stron internetowych,

🌀PR-owiec,

🌀agencja marketingowa i wiele, wiele innych.

Masz specjalistyczne zlecenie? Napisz do nas – zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.