PODCASTY2020-08-05T07:13:26+02:00
1310, 2021

JAK POKONAĆ STRACH PRZED DZIAŁANIEM W NISZY

Dobrze sprecyzowana nisza może sprawić, że firma rozwinie skrzydła. Wiele osób boi się jednak zawężenia. Obawiają się utraty zleceń i okazji do współpracy. Zupełnie niesłusznie. Sprawdź, dlaczego warto szczegółowo doprecyzować grupę docelową.

2209, 2021

JAK ROZWIJAĆ FIRMĘ PODCZAS CIĄŻY I MACIERZYŃSKIEGO – WYWIAD Z KINGĄ RAK

Jak połączyć prowadzenie firmy i ciążę? Jak rozwijać działalność na urlopie macierzyńskim z noworodkiem przy boku? Czy to jest w ogóle możliwe? A może zawiesić działania i... no właśnie, i co dalej? O trudnych dylematach kobiet prowadzących firmy rozmawiam z Kingą Rak, właścicielką Twardej Oprawy i mamą trzymiesięcznego Feliksa.

1509, 2021

CZY PROWADZENIE FIRMY MA WADY

Znam wiele osób, które marzą o pracy na swoim. O wolności freelancera. O braku szefa. Tylko czy to czasem nie jest tak, że trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada? Praca na swoim ma wady. Da się z nimi żyć, ale warto mieć tę świadomość 😉 Jakie? Zapraszam na wpis.

2508, 2021

WŁASNA FIRMA PO 19 LATACH PRACY NA ETACIE – WYWIAD Z ANETĄ ŁACWIK

Czy po przepracowaniu niemal 20 lat na etacie można przejść na własną działalność i prowadzić ją z sukcesem? Jak wyrwać się ze skostniałych struktur? Czego potrzeba, by zmienić swoje życie zawodowe i zacząć karierę freelancera? Na te i inne pytania odpowiada Aneta Łacwik.

1808, 2021

5 RZECZY, ZA KTÓRE POKOCHA CIĘ KLIENT

Możesz mieć takiego klienta, jakiego sobie wymarzysz. Warto pracować z tymi, którzy Cię docenią. Sprawdź listę 5 rzeczy, za którą klienci Cię pokochają!

Go to Top