Ten odcinek nie będzie typowym odcinkiem o freelansie. Ale idealnie wpasowuje się w serię „Jak one to robią”. Moim dzisiejszym gościem jest bowiem Sylwia Gasińska, mama na etacie, ambasadorka Forever, prawdziwa fighterka, autorka projektu Kobieta Rozwiedziona. Kiedy posłuchałam o misji Sylwii, wiedziałam, że muszę zaprosić ją do podcastu. Rozmawiamy między innymi o tym, jak odnaleźć wsparcie w życiu i w innych osobach, kiedy Twój świat rozpada się na kawałki. Posłuchaj, co ta pełna ciepła kobieta ma do powiedzenia. Zapraszam serdecznie!

Wolisz słuchać niż czytać? Wybieraj 🙂

Kiedy Twój świat wywraca się do góry nogami, masz dwie opcje. Albo się temu poddać, albo walczyć. Moja dzisiejsza gościni – Sylwia Gasińska – wybrała… trzecią opcję. Wsparcia innych! Sylwię poznałam w #aloesowychpetardach – jest jedną z managerek i ambasadorek firmy Forever. Nie o marketingu sieciowym jednak będziemy dziś rozmawiać.

Nasza rozmowa toczy się o życiu, o trudnych decyzjach, niełatwych wyborach. O tym, jak po rozwodzie odnaleźć siebie i nie zatracić się w codziennym kołowrotku. Posłuchaj mojej rozmowy z tą wspaniałą kobietą. A jeśli masz podobne doświadczenia, koniecznie sprawdź, jak Sylwia wspiera inne kobiety w projekcie Kobieta Rozwiedziona.

Zapraszam serdecznie!

Kim jest Sylwia Gasińska?

Mamą, filolożką, pracownikiem etatowym, managerką i ambasadorką Forever Living Poland, autorką projektu Kobieta Rozwiedziona wspaniałą kobietą, która wie, jak spełnić swoje marzenia i inspiruje do tego innych.

Poniżej znajdziesz tylko niektóre pytania, które zadałam Sylwii. Jak zawsze nasza rozmowa potoczyła się całkiem niespodziewanie 🙂

  1. Kim jest Sylwia Gasińska?
  2. Co sprawiło, że oprócz etatu zajęłaś się też innymi projektami?
  3. Jesteś managerką firmy Forever. Działasz aktywnie w marketingu sieciowym. Czy nie miałaś oporów przed taką formą zarabiania?
  4. Jak praca pozaetatowa wspiera Cię w realizacji marzeń?
  5. Jesteś samodzielną mamą – czy trudno jest pogodzić wszystkie obowiązki? Jak Ty to robisz?
  6. Oprócz pracy na etacie i działań w Forever masz też misję – opowiedz o projekcie Kobieta Rozwiedziona.
  7. Jak i dlaczego wspierasz inne kobiety?
  8. Jedna rada, którą dałabyś kobiecie, która chce zmienić życie zawodowe i osobiste…

Chcesz poznać Sylwię bliżej? Znajdziesz ją tutaj:

W ramach cyklu „Jak ona to robi” ukazały się do tej pory następujące odcinki:

  1. Pasja czy dzieci, co bardziej wpływa na naszą produktywność? Wywiad z Igą Białaszczyk.
  2. Czy łatwo jest porzucić etat? Wywiad z Agnieszką Papaj-Żołyńską.
  3. Czy etat ogranicza osoby kreatywne? Wywiad z Kaśką Żbikowską.
  4. Kobieta na rynku pracy. Czy freelancerka powinna przejmować się PR-em? Wywiad z Kingą Fromlewicz.
  5. Jak skutecznie prowadzić firmę. Wywiad z Ewą Popielarz.
  6. Jak prowadzić firmę w zgodzie z samą sobą. Wywiad z Emilią Wojciechowską.
  7. Jak wirtualna asystentka może rozwijać swoją działalność. Wywiad z Agnieszką Kowalską.
  8. Jak ogarnąć papierologię w biznesie. Wywiad z Malwiną Angerman-Kowalską.
  9. Jak wycisnąć z biznesowego życia esencję i mieć czas na prywatne projekty. Wywiad z Iwoną Przybojewską.
  10. Od wirtualnej asystentki do własnej książki. Jak znaleźć swoją niszę? Wywiad z Agnieszką Papaj-Żołyńską.
  11. Własna firma po 19 latach pracy na etacie – wywiad z Anetą Łacwik
  12. Jak rozwijać firmę w ciąży i na macierzyńskim – wywiad z Kingą Rak
  13. Kto powinien skorzystać ze wsparcia stratega i trenera biznesu – wywiad z Agatą Limanówką

 


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Strona KarolinaBrzuchalska.pl

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 

Bardzo polecam Ci też moje podcasty: Co we freelansie piszczy, Jak dobrze zacząć oraz Freelance bez cenzury.

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina