Czy posiadanie dzieci wpływa na produktywność? Mówi się, że matki są najbardziej zorganizowanymi pracownikami świata i bardzo często coś w tym jest. Udowadnia to gość 72 odcinka podcastu Pretty Well Done Co we freelansie piszczy Iga Białaszczyk, właścicielka marki ChitChat&Cat Angielski online. Jak sama mówi o sobie, odczarowuje język angielski i pomaga go pokochać!

Iga jest nie tylko fantastyczną nauczycielką angielskiego (sama mam okazję korzystać z jej umiejętności, to wiem), tłumaczem, autorką kursów online i e-booków o nauce angielskiego, ale też potrójną mamą. Do tego aktywnie działa w mediach społecznościowych, prowadzi świetny mastermind dla kobiet i organizuje webinary. Powiedziałabym, że nie wiem, jak ona to robi, ale… wiem. Ta dziewczyna ma po prostu pasję. A pasja jest tym, co napędza nas do działania i wzmaga naszą efektywność. O tym, jak bardzo pomaga, posłuchasz w dzisiejszym odcinku podcastu. Zapraszam serdecznie!

 

Z tego podcastu dowiesz się:

Ile godzin dziennie pracuje mama trójki.
Czy praca na etacie może sprawić, że już zawsze będzie się chciało prowadzić własną firmę.
Czy da się zarobić na lekcjach online?
Jakie wyzwania mają przed sobą nauczyciele, którzy chcą uczyć online.
Jak Iga pomaga kobietom w codziennej nauce języka.
Jak pojawienie się na świecie dzieci wpływa na produktywność i… efektywność.
Jaki Iga, mama trójki dzieci, freelancerka, przedsiębiorczyni i inspiratorka kobiet ma magiczny patent na organizację dnia

Polecam z całego serca!

 

Linki do mediów Igi:

www.igabialaszczyk.pl

https://www.facebook.com/ChitChatCatAngielskiOnline

https://www.facebook.com/groups/302655833525138/

 


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 🙂

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina