FRAGMENT KSIĄŻKI „DON’T STOP ME NOW, CZYLI ZROBIŁAM BIZNES I CO DALEJ?”

Prowadzisz biznes, klientów przybywa, rośnie zakres Twoich usług i produktów… Jesteś dumna z tego, że tak świetnie sobie radzisz, ale coś zaczyna Cię uwierać. Nie masz wolnych wieczorów, weekendy kurczą się w dziwny sposób. Nie tak to miało wyglądać! A może nadszedł już czas na rozbudowę zespołu? Posłuchaj fragmentu książki „Don’t stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?” i zadecyduj, czy potrzebujesz wsparcia Wirtualnej Asystentki.

Jeśli wolisz wersję słuchaną, zapraszam:

Z ambitnymi biznesami zawsze jest tak samo. Ich właściciele wciąż dążą do rozwoju. Firma, która stoi w miejscu, bardzo często wypada z rynku. Prowadzisz własną działalność? Zapewne wiesz, o czym mówię.

O tym wiedzą tylko najlepsi w branży!

smacap_Bright

Podobno najlepsi w branży, niezależnie od tego, jaka ona jest, wstają skoro świt i pracują jak mrówki. Nie w głowie im spoczywania na laurach, o nie. Oni mają misję i chcą działać — to jest ich siła napędowa. Wyróżnia ich jednak coś jeszcze. Bardzo szybko zdają sobie sprawę z tego, że sami daleko nie zajdą.

Mówi się, że zatrudniać wsparcie należy wtedy, kiedy jeszcze masz moce przerobowe, by dobrze wybrać. Dziś zapraszam Cię do wysłuchania fragmentu mojej drugiej książki „Don’t stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?„, z którego dowiesz się, czy potrzebujesz wsparcia i jakie możesz otrzymać.

Jeśli po wysłuchaniu tego fragmentu stwierdzisz, że chcesz więcej, wskakuj do sklepu >>

To nie jest wyłącznie poradnik!

Zanim jednak przejdziemy do słuchania (tym razem wersja audio jest obowiązkowa!), chciałabym dodać kilka zdań tytułem wprowadzenia. Obie moje książki, „Rzuciłam pracę i co dalej, czyli jak zostać najlepszą Wirtualną Asystentką w branży i nie zwariować?” oraz „Don’t stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?” to poradniki biznesowe. Ale nie tylko.

Każdy rozdział w jednej i drugiej książce stanowi odrębną część, połączoną jedną historią — losów Katarzyny, nieco postrzelonej przedsiębiorczyni, która, tak jak wiele z nas, usiłuje odnaleźć się w biznesowym świecie.

W każdym rozdziale zatem znajdziesz case (w formie powieści) z życia przedsiębiorcy, a także rozdział merytoryczny omawianego problemu oraz zadanie do wykonania, które pomoże Ci uporządkować wiadomości i przejść do działania.

Na końcu książki „Don’t stop me now…” znajduje się natomiast lista pytań i odpowiedzi na autentyczne wątpliwości, które często wyrażają w konsultacjach ze mną przedsiębiorcy.

Nie przedłużając już dłużej… klikaj, posłuchaj i zadecyduj, czy to już nadszedł TEN czas. 🙂

 


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 🙂

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina