Mówi się, że każdy biznes potrzebuje strategii. Często jednak początkujący przedsiębiorcy zastanawiają się nad tym, czy rzeczywiście potrzebne jest im wsparcie stratega? Może dadzą radę sami „ogarnąć” te zagadnienia. Wiedzą, co chcą robić, znają mniej więcej kierunek. W czym zatem Twojej firmie może pomóc strateg biznesu? Zobacz, w czym pomógł mi. Zapraszam Cię na wyjątkowy dla mnie wywiad z Agatą Limanówką, coachem, trenerem, strategiem biznesu.

Ten odcinek podcastu jest dla mnie naprawdę wyjątkowy. Nagrywałam go dokładnie w jedenaste urodziny mojego syna — jednego z największych motorów dla mojego biznesu, nie wiem, czy nie największego fana, który jako pierwszy sięgnął po papierową wersję mojej najnowszej książki „Don’t stop me now, czyli zrobiłam biznes i co dalej?” (oczywiście głośno domagając się egzemplarza z autografem!).

Jeśli wolisz wersję słuchaną, kliknij tutaj:

Jednak to nie jest jedyny powód, dla którego jest dla mnie wyjątkowy. To pięćdziesiąty odcinek mojego podcastu. Podcastu, który rok temu zaczęłam nagrywać „na próbę”. I wsiąkłam w niego na amen. Co tydzień dzielę się w nim wiedzą, omawiam ważne dla freelancerów tematy i staram się dostarczać inspiracji osobom, które chcą przejść z etatu na własną działalność.

Jakiś czas temu do podcastu „Co we freelansie piszczy” zaczęłam też zapraszać gości. Miałaś okazję posłuchać odcinka z początkującą Wirtualną Asystentką, Agnieszką Papaj-Żołyńską, wywiadu z Małgosią Wardaszką-Deręgowską, przedsiębiorczynią i strateżką oraz właścicielką marki Oplotki, inspirującą kobiety do działania Agnieszką Gaczkowską.

DRAGONS’ DEN, CZYLI ANIOŁY BIZNESU ISTNIEJĄ!

Dziś natomiast zapraszam Cię do wysłuchania odcinka z moim osobistym Aniołem Biznesu (choć trochę rogatą duszą), coachem, trenerem, strategiem biznesu — Agatą Limanówką, z którą mam przyjemność od ponad dwóch lat pracować przy projekcie Doskonale Niedoskonali, a także od ponad półtora roku nad moim osobistym biznesem we flagowych programach Agaty Zrób Sobie Biznes i Boost Your Business.

Co znajdziesz w tym odcinku? Przemaglowałam Agatę dokładnie. 🙂 A przynajmniej się starałam… Rozmawiałyśmy między innymi o tym:

  • Kim jest strateg biznesu i jak Agata wspiera klientów.
  • Czy strateg biznesu potrafi ocenić potencjał klienta już od pierwszej rozmowy.
  • Na czym polega praca ze strategiem biznesu.
  • Czym Agata kieruje się, wybierając ludzi do swojego zespołu.
  • Czy trudno jej było podjąć decyzję o delegowaniu zadań.
  • Jaką radę Agata dała innym przedsiębiorcom, którzy chcą zacząć pracę ze zdalnym zespołem.
  • Jakie są cechy asystentki idealnej.
  • Co powinno się wziąć pod uwagę, jeśli chcemy strategicznie budować biznes.

O tym i wielu innych kwestiach związanych z prowadzeniem biznesu online, z którymi na co dzień borykają się przedsiębiorcy. Chcesz przekonać się, jak ja pracuję z Agatą? Posłuchaj 🙂


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 🙂

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina