Czy trudno jest podjąć decyzję o porzuceniu etatu na rzecz własnej działalności? Jak się do tego przygotować? Czy warto samodzielnie budować swój biznes, czy lepiej skorzystać ze wsparcia mentora? I ile trzeba mieć siły i motywacji, żeby pokonać tę drogę zaledwie w 3 miesiące? O tym wszystkim rozmawiam z Anetą Dawidowicz, freelancerką, menadżerką projektów, właścicielką marki Onlinerka.pl i uczestniczką mojego programu mentoringowego. Wysłuchaj naszego wywiadu i przekonaj się, ile możesz zyskać, jeśli uwierzysz w siebie i swoje umiejętności.

Aneta jest uczestniczką pierwszej, bezpłatnej edycji mojego kursu, „Gdzie ci klienci”. Przez 4 tygodnie pracowała pod moim okiem w grupie, by zdecydować się na indywidualny czteromiesięczny mentoring. I choć przyszła do mnie z zamiarem pracy jako wirtualna asystentka, szybko okazało się, że jej droga prowadzi zupełnie gdzie indziej.

Postępy, które robiła praktycznie z dnia na dzień, były naprawdę imponujące. Do tego stopnia, że po 3 miesiącach pracy zdecydowała nie wracać na etat i rozwijać działalność jako techniczne wsparcie biznesów.

Jak to wszystko osiągnęła? Podczas pandemii, z dwójką małych dzieci przy boku. Posłuchaj mojej rozmowy z Anetą i przekonaj się, że chcieć naprawdę znaczy móc!

Z tego podcastu dowiesz się:

  • Jak rozwijać swoje kompetencje?
  • Ile czasu trzeba poświęcić na naukę?
  • Jak zdeterminowanym trzeba być, by w 3 miesiące zmieni zawód?
  • Jak inni mogą Ci pomóc w rozwoju.

Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina