Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że jedne osoby świetnie sobie radzą w biznesie, nawiązują relacje z innymi, potrafią się odnaleźć w każdej sytuacji, sprzedać swoje usługi, zanim jeszcze o nich opowiedzą, podczas gdy inne mają ogromny problem ze zdobyciem klienta czy sprzedażą produktu? W czym tkwi sukces tych pierwszych? O tym po części odpowiem Ci w dzisiejszym odcinku podcastu.

Do nagrania tego odcinka zainspirowało mnie szkolenie Seminarium Budowy Biznesu, w którym brałam udział w ostatni weekend. Szkolenie przeznaczone dla networkerów, z którego jednak bardzo dużo wniosków może wyciągnąć każdy przedsiębiorca – także ten, który nie ma nic wspólnego z marketingiem sieciowym. I być może właśnie teraz, kiedy przeczytałaś słowa „marketing sieciowy”, w Twojej głowie pojawiła się myśl: o, nie! Nie będę tego czytać. Poczekaj chwilkę, zanim zamkniesz tę stronę 🙂

Marketing sieciowy w Polsce ma nie najlepszą renomę. Wszystko to za sprawą… samych przedstawicieli branży mlm, którzy bardzo często skupiają się tylko i wyłącznie na zdobyciu klienta i „wciśnięciu mu” produktu. Ja też tak myślałam o tej branży, zanim nie poznałam jej od środka. Przyglądam się network marketingowi (to kolejna nazwa, którą możesz usłyszeć) od kilku miesięcy i zauważyłam, iż nie tylko można go zrobić uczciwie i etycznie, ale jest też świetną alternatywą dla tradycyjnego marketingu. Co więcej, w mojej opinii za parę lat będzie głównym sposobem na robienie biznesów 😉

Ale dość o marketingu sieciowym. Przejdźmy do lekcji, jakie wyciągnęłam ze szkolenia Seminarium Budowy Biznesu. Podam Ci je tutaj w punktach. Natomiast w podcaście usłyszysz rozwinięcie i mój komentarz do każdego z nich. Jestem bardzo ciekawa, która z tych lekcji przemówi do Ciebie najbardziej. Koniecznie daj mi znać!

#1 TWOJE „DLACZEGO”, czyli co jest Twoją motywacją do zmiany

#2 MARKETING SIECIOWY to nie praca z produktami, a praca nad sobą

#3 NIE PODEJMUJ W ŻYCIU DECYZJI ZA INNYCH

#4 STAWIAJ WYMOGI – SOBIE I INNYM

#5 TYLKO TY JESTEŚ ODPOWIEDZIALNA ZA SWÓJ SUKCES

#6 MIEJSCE, Z KTÓREGO STARTUJESZ, NIE DETERMINUJE TEGO, CO OSIĄGNIESZ

#7 LUDZIE KUPUJĄ DLA LUDZI, NIE DLA PRODUKTU

 


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię freelance, zamiana etatu na własną działalność, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Odwiedź moją www.karolinabrzuchalska.pl

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 

Bardzo polecam Ci też moje podcasty: Co we freelansie piszczy, Jak dobrze zacząć oraz Freelance bez cenzury.

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina