Reklama na Facebooku jest jak jednorożec. Jedni w nią nie wierzą, inni twierdzą, że absolutnie jest i kiedy zaczyna działać, dzieje się magia. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak dotrzeć ze swoją ofertą i produktami do jak największej grupy odbiorców. Testują różne drogi. Zasięgi organiczne, pomoc znajomych, obecność wszędzie i zawsze. Jedną z tych dróg jest inwestowanie w reklamę na Facebooku. Jeśli i Ty korzystasz z takiego rozwiązania lub oferujesz ustawianie reklam swoim klientom, sprawdź, czy robisz to dobrze.

Z moim dzisiejszym gościem, Michałem Żołyńskim – specjalistą od reklamy w mediach społecznościowych – porozmawiamy o tym, jaka reklama jest skuteczna i czy rzeczywiście trzeba inwestować miliony monet, by mieć z niej efekty.

Zapraszam serdecznie!

 

Reklama na Facebooku – z tego odcinka dowiesz się między innymi:

  1. Czym na co dzień zajmuje się Michał i jak wspiera przedsiębiorców.
  2. Jak ważna jest reklama na Facebooku, dla osób, które prowadzą działalność.
  3. Czy da się dotrzeć do klientów, nie inwestując w reklamę na Facebooku.
  4. Czy musimy od razu inwestować duże środki.
  5. A co jeśli mam naprawdę niewielki budżet? Czy jest sens uruchamiać reklamę, gdy możesz na nią miesięcznie wydać jedynie 100-200 zł?
  6. Wyklikanie reklamy w menedżerze to niby nic wielkiego, jakie są więc zalety zatrudniania specjalisty. Jaką korzyść odnosimy jako przedsiębiorcy.
  7. Co jest ważne oprócz reklamy na Facebooku, by zaistnieć w sieci, czyli dlaczego musisz mieć ogarnięte SEO.
  8. Czy to prawda, że dobre SEO to nie tylko „zielone lampki we wtyczce YOAST”.
  9. Jaką jedną radę ma Michał dla osób, które chcą zacząć reklamować się na Facebooku i porządnie ogarnąć SEO na swojej stronie.

Polecam z całego serca!

Michała znajdziesztutaj:

Michał Żołyński


Dziękuję Ci, że poświęciłaś swój czas na przeczytanie i/lub przesłuchanie tego tekstu. Jeśli interesuje Cię praca Wirtualnej Asystentki, praca na freelansie, skuteczny home office i skalowanie biznesu – pozostańmy w kontakcie:

Polub mój fanpage na FB

Obserwuj mój profil na Instagramie

I na LinkedIn też 🙂

Zawsze też możesz do mnie napisać, jeśli masz jakieś pytanie >> KLIKAJĄC TUTAJ

Karolina