Kurs online „Gdzie ci klienci?”

Jak znaleźć klienta, który zakocha się w Twoich umiejętnościach.

Masz problem ze zdobyciem klienta?

Godzinami przeglądasz oferty i od odpowiadania na nie pęka Ci już głowa?

A może dokładnie wiesz, do kogo pisać, ale nie dostajesz odpowiedzi na dziesiątki aplikacji?

Powoli tracisz nadzieję na to, że na wirtualnej asyście da się zarobić, a przejście do kolejnego etapu rekrutacji i zdobycie klienta brzmi jak mission impossible…

Dołącz do kursu „Gdzie ci klienci” i naucz się tworzyć oferty, które sprzedają!

WERSJA PODSTAWOWA

497
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”

WERSJA PREMIUM

597
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”
 • 1h konsultacji o wartości 290 zł

W trakcie kursu:

👉 Dowiesz się, kim jest Twój klient i jak dopasować ofertę do jego branży.

👉 Pokażę Ci, jak napisać, stworzyć lub nagrać ofertę, która sprawi, że klient wyskoczy z kapci.

👉 Nauczysz się przeprowadzać rozmowę z potencjalnym klientem, dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jak argumentować, by nie tylko klient był zadowolony.

👉 Pokażę Ci gotowe szablony rozmów oraz nauczę pisać podsumowania, dzięki którym Twój potencjalny klient poczuje, że to Ty i żadna inna (the one & only).

👉 Dowiesz się, jak wyceniać swoje usługi i dlaczego najniższa cena nie jest tą, którą powinnaś oferować.

Po ukończeniu tego kursu zrozumiesz, czego oczekują klienci i jak stworzyć ofertę szytą na miarę ich potrzeb.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs „Gdzie ci klienci?” to idealna propozycja dla każdej osoby, która startuje z własną działalnością, ma wolne moce przerobowe i nie wie, jak wypełnić godziny dziś spędzane na poszukiwaniu ofert idealnych.

👉 To kurs dla osób, które chcą spać spokojnie bez obaw, że następnego dnia nie będzie dla kogo pracować.

👉 Dla osób, które mają dość konkurowania ceną i robienia zadań próbnych, po których nie przychodzi żaden feedback.

👉 Dla osób, które marzą o tym, by mieć pełen portfel klientów i zarabiać nie tylko na waciki.

Dołącz do grona osób, dla których freelance to nie tylko praca, ale też sposób życia.

Nie czekaj dłużej — działaj!

Co znajdziesz w kursie?

Kurs „Gdzie ci klienci?” został przygotowany tak, by krok po kroku przygotować Cię do pracy z Twoim klientem idealnym. Znajdziesz w nim nie tylko odpowiedź na pytanie, gdzie tego klienta szukać, ale przede wszystkim określisz, kim on jest, nauczysz się pisać oferty, które sprzedają, prowadzić efektywne rozmowy z klientem, wyceniać swoją pracę i pisać podsumowania follow up.
Co znajdziesz w kursie?

👉 5 modułów video, omawiających każdy z wymienionych aspektów.

👉 Krótkie podcasty, które są odpowiedzią na najczęstsze pytania zadawane przez freelancerów.

👉 Praktyczny Workbook, który ułatwi Ci pracę

👉 Materiały dodatkowe do pracy własnej.

👉 A także bonusy i niespodzianki 🙂

Dołącz do kursu „Gdzie ci klienci?” i naucz się tworzyć oferty, które sprzedają!

WERSJA PODSTAWOWA

497
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”

WERSJA PREMIUM

597
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”
 • 1h konsultacji o wartości 290 zł

Co o kursie mówią osoby, które go skończyły?

1/7

Bardzo polecam! Przed rozpoczęciem kursu miałam OGROMNY problem, żeby pozyskać nowych klientów — choćby jakichkolwiek. Byłam dość sceptycznie nastawiona, bo czytałam już niemal wszystko, co dotyczyło pozyskania klienta. Po miesiącu trwania kursu mam tylu super klientów, że nie ogarniam i już deleguję zadania dalej 🙂 Praktyczna wiedza i wsparcie Karoliny, było przełomem w moim myśleniu i podejściu do klienta, poszukiwania go, ale i sposobu wysyłania ofert. Wyłapałam i poprawiłam swoje błędy, a efekty przerosły moje oczekiwania. Karolina podczas kursu odpowiadała na niemal każde pytanie, tłumaczyła i zdradzała tajniki pracy freelancera, z tej najbardziej praktycznej strony — co okazało się dla mnie bezcenne i realnie przełożyło się na finanse i rozwój mojej firmy.

Kasia

2/7

Polecam, zwłaszcza jeśli już próbowałaś innych kursów i nic to nie dało. Ten kurs to inne spojrzenie na temat rozwijania biznesu i szukania klientów. Jeśli na dźwięk „porozmawiaj z potencjalnym klientem” paraliżuje Cię strach, tu dowiesz się jak to zrobić. Miałam już dość powtarzania tych samych biznesowych podstaw – tu w końcu było inaczej.

Dominika

3/7

Nie myśl, tylko działaj. 🙂 W tym kursie najlepsze jest to, że jeśli myślisz, że wiesz jak coś zrobić… to tutaj dowiesz się, jak to zrobić lepiej i na naprawdę najwyższym poziomie. Karolina przekazuje mnóstwo przydatnej wiedzy, pokazuje jak działać, odpowiada na każde pytanie i odsyła do źródeł. To nie tylko miejsce, gdzie nauczysz się tego, co w biznesie najważniejsze, ale też poznasz mnóstwo wartościowych miejsc w sieci, gdzie będziesz mógł uzupełniać swoją wiedzę już po jego zakończeniu. Polecam i życzę niezapomnianej przygody!

Justyna

4/7

Warto! Nie jestem początkująca, przez to w większości wiedziałam (albo podejrzewałam) czego oczekiwać i większość informacji nie była dla mnie jakąś wielką niespodzianką. Ale Karolina jest dla mnie GURU VA i nie chciałam przegapić okazji do skorzystania z jej kursu! Ten kurs na pewno pozwoli na poukładanie swoich działań w zakresie stworzenia swojej oferty i kierowania jej do właściwych osób. Zmusza do zrobienia tych ćwiczeń, które odkładasz już od miesięcy, np. profil idealnego klienta ;), a które jednak warto przepracować na pewnym etapie, by ukierunkować dalsze działania właściwie. Daje ważne narzędzia i podpowiedzi — jedyne co musisz zrobić, to przemyśleć to wszytko na poważnie, spisać wszystko na papierze i zastosować to u siebie. 😉

Agnieszka

5/7

Szczerze polecam, gdyż Karolina wyczerpuje tematyke ciągle przemycając przykłady z praktyki. Nie podaje zawsze gotowych rozwiązań, ale pokazuje gdzie szukać rozwiązań. Dodatkowo mobilizuje do działania i zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Paulina

6/7

Słuchaj, ziomuś, warto wziąć udział w tym kursie. Po pierwsze Karolina kopie Cię w tyłek, żebyś się ruszył i w końcu zaczął działać. Jak to robi? Masz konkretne zadania do zrealizowania i moduły do zaliczenia. Musisz przysiąść i zastanowić się nad sobą, swoim idealnym klientem i całym biznesem. Nawet, gdy już robiłeś to wcześniej, to warto zweryfikować swoje założenia. Po drugie wartością dodaną były live’y prowadzone regularnie przez Karolinę, w których na bieżąco odpowiadała na pytania uczestników. I to jest mega! Nie zostajesz, chłopie, sam ze swoimi problemami czy wątpliwościami. No i po trzecie Karolina mówi w taki sposób, że bardzo dobrze się jej słucha. Przekazuje informacje prostym, ale również poprawnym językiem, więc aż miło. Dobrze Ci mówię, zapisuj się jak najprędzej i działaj! 🙂

Kasia

7/7

Kurs jest skarbnicą wiedzy o pozyskiwaniu klientów. Karolina krok po kroku prowadzi przez poszczególne etapy niezbędne do określenia idealnego klienta, przygotowania oferty, ustalania warunków współpracy. Na każdym etapie można liczyć na jej wiedzę i wsparcie. Kurs jest pełen konkretów i sprawdzonych rozwiązań, a przy tym podany w przyjaznej formie niedługich nagrań video i szablonów pdf. Zmobilizował mnie do działania i otworzył oczy na wiele aspektów, których do tej pory nie dostrzegałam. Polecam 🙂

Ania

Kto poprowadzi kurs?

 

Karolina Brzuchalska

Właścicielka marki i agencji Wirtualnych Asystentek Pretty Well Done. Autorka jedynego przewodnika po freelansie dla Wirtualnych Asystentek „Rzuciłam pracę i co dalej?” oraz przewodnika dla przedsiębiorców, chcących zbudować zdalny zespół “Zrobiłam biznes i co dalej?“.

Filolog. Specjalista ds. Public Relations. Project & Office Manager. Freelancer. Copywriter. Podcaster.

Na co dzień wspieram odważne i przedsiębiorcze kobiety w budowaniu silnych marek w sieci oraz jako mentor wspomagam początkujące i aktywnie działające freelancerki w starcie i rozwoju.

Swoją wiedzą dzielę się na blogu, w podcastach oraz na grupie Blaski i Cienie Wirtualnej Asysty i Freelancu na Facebooku.

Mały spoiler: jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda praca ze mną, koniecznie dołącz do grupy i obejrzyj cotygodniowe spotkania na żywo “W samo południe”. Kilkanaście godzin nagrań – samo freelancerskie mięsko!

 

Zainteresowana?

Nie czekaj! Dołącz do zadowolonych uczestników kursu online „Gdzie Ci klienci?”
i zdobądź klienta na miarę swoich marzeń!

Jeśli uważasz, że ten kurs może się komuś przydać >> podaj dalej 🙂

WERSJA PODSTAWOWA

497
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”

WERSJA PREMIUM

597
 • Materiały kursowe
 • E-book „Jak przejść z etatu na własną działalność”
 • 1h konsultacji o wartości 290 zł